loader image

Stan Surowy Zamknięty w naszej ofercie składa się z 5 głównych elementów, przy wykorzystaniu najwyżSZej jakości certyfikowanych materiałów dostępnych na europejskim rynku.

ELEMENT 1 - Fundament

Budynki w technologii drewnianej zmodułowanej, standardowo budujemy na płycie fundamentowej
ze zbrojeniem rozproszonym. Jeśli wymagają tego warunki gruntowe, murujemy inny fundament, który
jest projektowany i wyceniany indywidualnie, zgodnie z warunkami zabudowy i zagospodarowaniem
terenu.

Płyta fundamentowa ze zbrojeniem rozproszonym, którą rekomendujemy dla naszych budynków, pozwala znacznie skrócić czas budowy oraz zmniejszyć koszt całej inwestycji.

Składa się ona z poniższych elementów:

ELEMENT 2 - Konstrukcja

ELEMENT 3 - Stolarka

Współpracujemy z liderem podkarpackiego rynku produkcji okien i drzwi firmą Pamo. 

Dla utrzymania wysokich standardów naszych budynków stosujemy system okienno – drzwiowy PVC EFORTE. Jest to innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi.

System 6-cio komorowych profili gwarantuje poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne
najwyższy komfort użytkowania każdego budynku.

ELEMENT 4 - Elewacja

Elewacja naszych budynków składa się z kompletnego i sprawdzonego systemu ociepleń Termo
Organika. Wchodzące w skład systemu poszczególne produkty są wytwarzane w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości.

W zależności od wyboru danego wariantu budynku, na elementy budynku składają się także deski
szalunkowe (modrzew/sosna), płytki klinkierowe lub kamień naturalny. Wszystko dobieramy indywidualnie na bazie konkretnego projektu według preferencji klienta.

Standardowe elementy naszego systemu ociepleń:

ELEMENT 5 - Dach

Dach Ruukki – Dlaczego Ruukki?

Dach odgrywa ważną rolę w wyglądzie zewnętrznym domu. W ofercie dachów Ruukki znajdziesz idealną opcję dla swojego nowego domu. Dodatkowo będziesz cieszyć się jakością i trwałością swojego dachu przez długie lata.

Ruukki to Najwyższej klasy produkty.

Ruukki produkuje dachy w Finlandii od ponad 60 lat. Nieustannie rozwijając produkty i usługi, by zapewnić Waszym domom najlepszą możliwą jakość. Wszystkie produkty są wyjątkowo trwałe, niezawodne i posiadają oznakowanie CE.

W trosce o nasz świat wybierana jest najwyższej jakości stal.

Analiza cyklu życia wykazała, że w porównaniu z innymi rodzajami pokryć dachowych, wysokiej jakości stalowe pokrycia dachowe są bardziej przyjazne środowisku – do 60 % mniejsze oddziaływanie na zmiany klimatyczne niż inne rodzaje surowców.

50 lat gwarancji.

System klas jakości Ruukki pomoże Ci znaleźć idealne rozwiązanie dachowe dla Twojego nowego domu. Klasa jakości produktu określa okres jego gwarancji technicznej. Klasa jakości Ruukki to gwarancja jakości – obietnica, której możesz zaufać.

Precyzja wykonania.

Dachy w systemach Ruukki słyną z precyzji wykonania, dzięki czemu wszystkie oferowane elementy są idealnie do siebie dopasowane. Posiadają łatwy montaż a kompatybilność produktów czynią Ruukki dobrym wyborem dla każdego projektu dachowego. Jeśli budujesz praktyczny dom, upewnij się, że będzie miał dach z gwarancją Ruukki.

Lekka, ale mocna.

Stal to trwały i niezawodny materiał dachowy, który przez wiele lat wytrzymuje działanie warunków atmosferycznych. Jest lekka, dzięki czemu jej montaż jest szybki i prosty. Stal można też łatwo formować, by uzyskać zgodne z projektem kształty i krawędzie dachu.

Firma WRB KRÓL proponuje klientom tylko produkty i rozwiązania z najwyższej klasy a takim są pokrycia dachowe firmy Ruukki, dodatkowe odpowiedzi na temat pokryć dachowych firmy Ruukki uzyskacie Państwo pod firmowym adresem https://www.ruukki.com/pol/dachy/strona-glowna

Druga nasza propozycja pokryć domów Modułowych to dachówki ceramiczne firmy BRAAS – jest to klasyka w nowoczesnym wydaniu.

Są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Od wieków wykorzystywane jako materiał pokryciowy budynków, niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Naturalne ich zalety wsparte są nowoczesnymi technologiami, co zwiększa ich przewagę na rynku. Dachówki ceramiczne to pewny dach nad głową przez lata.

Dachówki ceramiczne mają żywotność sięgającą nierzadko kilku pokoleń. Zdecydowaną ich przewagą jest bogactwo kształtów, kolorów i wykończenia. Na rynku znajdziemy tradycyjne karpiówki, które pozwalają na krycie dachów nawet o bardzo skomplikowanych kształtach. Inwestor wybrać może również dachówki zakładkowe, których montaż jest mniej pracochłonny niż w przypadku karpiówki.

Wśród dachówek zakładkowych możemy wyróżnić holenderki (Achat 10V) i holenderki płaskie (Rubin 9V, Rubin 11V i Rubin 13V) czy marsylki (Granat 11V, Granat 13V). To tylko niektóre z kształtów ceramicznych dachówek profilowanych, których w ofercie BRAAS jest aż 8. Ciągle rozwija się segment dachówek płaskich, chętnie wykorzystywanych w nowoczesnej architekturze. Dachówki ceramiczne, w zależności od wykończenia mogą być matowe (angoba) lub z połyskiem (glazura). Inwestorzy, którym zależy na intensywnym połysku, wybrać mogą glazurę topline.

Więcej szczegółowych informacji uzyskacie Państwo pod adresem strony producenta https://wiedza.braas.pl/dachowki

© Copyright 2021 – 2023 WRB KRÓL Sp. z o.o. Stworzone i utrzymywane przez Spec od IT

© Copyright 2021 – 2022 WRB KRÓL Sp. z o.o.