loader image

DLACZEGO DOM MODUŁOWY
W KONSTRUKCJI DREWNIANEJ?

Finalny koszt domu modułowego może być tańszy nawet o 30% w porównaniu do tradycyjnego budynku murowanego. Domy w naszej technologii powstają w konstrukcji drewnianej, która nie wymaga zaangażowania tak dużej ilości materiałów i pracy, jak to ma miejsce w tradycyjnym budownictwie.   

Montaż gotowych modułów znacznie skraca czas powstania budynku. Technologia budowy omija tzw. przerwy technologiczne, które obejmują jedynie fundament i posadzkę. Pozostałe etapy prac powstają nieprzerwanie, a okres budowy do momentu zamieszkania, nie zajmuje zwykle więcej jak cztery miesiące w większości standardowych budynków mieszkalnych.

Budynki w Naszej ofercie powstają z najwyższej jakości materiałów izolacyjnych, najczęściej jest to wełna mineralna renomowanej marki ROCKWOOL. Współczynnik przenikania ciepła ścian nie przekracza U = 0,23 W(m²·rok), a dachu U = 0,18 W(m²·rok), co znacznie wyprzedza większość konstrukcji murowanych. Drewno, standardowo stosowane w naszych konstrukcjach, jest rewelacyjnym izolatorem ciepła.  

Drewno, jako główny budulec naszych konstrukcji, oraz nowoczesna technologia stosowanych modułów firmy Wood Core House, znacznie ograniczają emisję CO2 do atmosfery. Budynki zapewniają zdrowy i przyjemny mikroklimat przez cały okres użytkowania. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wstępną wycenę realizacji usługi wykonujemy bezpłatnie, zawsze po szczegółowym zapoznaniu się z miejscem i zakresem wykonywanych usług.

Realizacja zlecenia jest zależna od preferencji klienta oraz okoliczności prowadzenia prac. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie i w ustalonym terminie.

Biorąc pod uwagę okoliczności przeprowadzenia danej budowy, sugerujemy naszym Klientom sprawdzone sposoby zabezpieczenia pomieszczeń oraz mienia. Wykonujemy prace w sposób najmniej kolidujący z codziennym życiem domowników.

Tak. Jeżeli trafiacie Państwo do nas z rekomendacji klientów, wówczas powołujemy się na projekt z danego polecenia. Dla pozostałych klientów posiadamy w dyspozycji portfolio wykonanych prac w formie dokumentacji fotograficznej.

Tak, jest to jedna z podstawowych usług, zawsze wliczona w cenę realizacji danego projektu. Zwracamy szczególną uwagę na kulturę osobistą naszych fachowców w trakcie wykonywania prac.

Nie. Pracownicy nie palą papierosów podczas pracy. Jeżeli już, to jedynie podczas przerw i w miejscach wcześniej wyznaczonych przez zleceniodawcę. Powierzając nam miejsce wykonywania danej usługi, dajemy gwarancję na brak jakiegokolwiek negatywnego wpływu papierosów na otocznie, w którym przebywają domownicy.

© Copyright 2021 – 2023 WRB KRÓL Sp. z o.o. Stworzone i utrzymywane przez Spec od IT

© Copyright 2021 – 2022 WRB KRÓL Sp. z o.o.