DLACZEGO DOM MODUŁOWY
W KONSTRUKCJI DREWNIANEJ?

Czy dom modułowy jest tańszy od murowanego?

Finalny koszt domu modułowego może być tańszy nawet o 30% w porównaniu do tradycyjnego budynku murowanego. Domy w naszej technologii powstają w konstrukcji drewnianej, która nie wymaga zaangażowania tak dużej ilości materiałów i pracy, jak to ma miejsce w tradycyjnym budownictwie.   

JAK DŁUGO TRWA BUDOWA DOMU MODUŁOWEGO?

Montaż gotowych modułów znacznie skraca czas powstania budynku. Technologia budowy omija tzw. przerwy technologiczne, które obejmują jedynie fundament i posadzkę. Pozostałe etapy prac powstają nieprzerwanie, a okres budowy do momentu zamieszkania, nie zajmuje zwykle więcej jak cztery miesiące w większości standardowych budynków mieszkalnych.

Czy domy modułowe są energooszczędne?

Budynki w Naszej ofercie powstają z najwyższej jakości materiałów izolacyjnych, najczęściej jest to wełna mineralna renomowanej marki ROCKWOOL. Współczynnik przenikania ciepła ścian nie przekracza U = 0,23 W(m²·rok), a dachu U = 0,18 W(m²·rok), co znacznie wyprzedza większość konstrukcji murowanych. Drewno, standardowo stosowane w naszych konstrukcjach, jest rewelacyjnym izolatorem ciepła.  

Czy domy modułowe są ekologiczne?

Drewno, jako główny budulec naszych konstrukcji, oraz nowoczesna technologia stosowanych modułów firmy Wood Core House, znacznie ograniczają emisję CO2 do atmosfery. Budynki zapewniają zdrowy i przyjemny mikroklimat przez cały okres użytkowania. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje wstępna wycena?

Wstępną wycenę realizacji usługi wykonujemy bezpłatnie, zawsze po szczegółowym zapoznaniu się z miejscem i zakresem wykonywanych usług.

ILE CZASU ZAJMUJE REALIZACJA DANEJ USŁUGI?

Realizacja zlecenia jest zależna od preferencji klienta oraz okoliczności prowadzenia prac. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie i w ustalonym terminie.

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ PLAC BUDOWY?

Biorąc pod uwagę okoliczności przeprowadzenia danej budowy, sugerujemy naszym Klientom sprawdzone sposoby zabezpieczenia pomieszczeń oraz mienia. Wykonujemy prace w sposób najmniej kolidujący z codziennym życiem domowników.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZAPOZNANIA SIĘ Z REALIZACJAMI PROJEKTÓW PAŃSTWA FIRMY?

Tak. Jeżeli trafiacie Państwo do nas z rekomendacji klientów, wówczas powołujemy się na projekt z danego polecenia. Dla pozostałych klientów posiadamy w dyspozycji portfolio wykonanych prac w formie dokumentacji fotograficznej.

CZY PAŃSTWA FIRMA SPRZĄTA PO SOBIE?

Tak, jest to jedna z podstawowych usług, zawsze wliczona w cenę realizacji danego projektu. Zwracamy szczególną uwagę na kulturę osobistą naszych fachowców w trakcie wykonywania prac.

CZY PRACOWNICY PALĄ PAPIEROSY PODCZAS PRACY?

Nie. Pracownicy nie palą papierosów podczas pracy. Jeżeli już, to jedynie podczas przerw i w miejscach wcześniej wyznaczonych przez zleceniodawcę. Powierzając nam miejsce wykonywania danej usługi, dajemy gwarancję na brak jakiegokolwiek negatywnego wpływu papierosów na otocznie, w którym przebywają domownicy.